Kombi Servisi

Kombi Servisi

Bursa'nın tüm ilçelerine hizmet veren Kombi Servisi olarak en hesaplı ve en hızlı hizmeti bizden alabilirsiniz Kombiler bizi hem yaz hem kış aylarında çok büyük masraf ve sorunlardan kurtarmaktadır. Kombi ısıtmanın yanı sıra bizlere ocaktaki gaz tüketimi ve banyo mutfak gibi muslukların olduğu yerlerde de sıcak su tüketimi sağlamada kolaylık sağlamaktadır.

Kombi Arıza ve Onarım
Kombilerinizin sorunsuz bir şekilde çalışmaları ve performansına devam edebilmeleri için uzman kişilerce senelik bakımlardan geçirilmesi gereken türden cihazlardır.

Çoğu kombi arızasının sebepleri arasında; cihazın periyodik bakımının yapılmasının önemsenmeyişi dolayısıyla oluşan parçalardaki kir ve çalışma gücünün zorlanmasının yanı sıra orijinal olmayan arızları yedek parça değişimleri vardır. Hemen hemen her evde bulunan bu cihazlar için genel olarak belirtilen uyarılar kış mevsimi öncesinde yapılan bakımların kullanıcılar için daha yararlı olacağı yönünde olmakta. Arızalanan kombilerin de usta kişiler tarafından tamirinin yapılması gerekmektedir.
Kış soğuğunda mağdur olmamak adına kombi bakımını bu sezondan önce halletmek sizi olası sıkıntılarla karşılaşmaktan koruyacaktır. Kombi arızanız varsa Bize ulaşın Hizmetinizdeyiz!

Hemen Ara